| Peter2964 a întrebat:

Am un prieten la scoala si nu ii pot da cerere de prietenie pe facebook nu imi apare optiunea,, adauga,,.Pot da cereri de prietenie la oricine dar lui nu pot.Va rog ajutati-ma.Dau funda!@

2 răspunsuri:
| Anonimuserr a răspuns:

Acel prieten a ales că să nu poată primi cereri de prietenie de la alții. Trebuie să-l contactezi și să-i spui cine ești să te adauge el sau să-și scoată opțiunea aia din setări.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

așa a setat el să nu poată primi cereri. vorbește cu el la școală și spune-i.