| IoanaLollo a întrebat:

Cum fac să nu mai primesc apeluri de la numere private. Adică, când mă sună un număr privat să intre căsuța vocala sau ceva de genul. Am iPhone 6. Am căutat la setări și nu îmi dau seama. Ajutați-mă voi. Mulțumesc!

1 răspuns:
| JustANone a răspuns:

Buna!

Nu am avut iphone deoarece nu imi prea plac telefoanele cu iOS dar incearca sa intrii pe AppStore si cauta "Call Blocker" sau ceva de genul, dupa ce l-ai instalat blocheaza numarul respectiv sau daca aplicatia are optiunea de a bloca toate numerele pe care nu le cunosti ar fi perfect.

Sper ca acest raspuns te-a ajutat

O zi faina!
JustANone