| anonim_4396 a întrebat:

Bună

cum fac sa nu mi mai vadă oamenii întrebările direct de pe profil

se uita unii insistent pe contul meu și ma deranjează

dau funda

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Iti treci profilul pe PRIVAT si ti-l vad numai prietenii din lista ta de prieteni.
banuiesc ca te referi la faceBook, nu?

| pisicutadiscordmiaumiau a răspuns (pentru Violleta2022):

Ma refer la TPU. nu vreau sa mi mai vadă lumea întrebările când intra pe profilul meu. este vreo setare pentru asta?

| Violleta2022 a răspuns (pentru pisicutadiscordmiaumiau):

Nu exista asa setari aici!
Aici trebuie sa se vada toate intrebarile, ca sa stim ce ai scris inainte, sa putem face legatura.
Asta este un forum de discutii public, nu o mesagerie personala!