| Juviia a întrebat:

Hei.Daca va deranjeaza raspunsurile mele sau intrebarile sa spuneti,sau orice altceva, ca eu imi voi inchide contul daca treaba sta chiar asa.

15 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Nu ne-am supărat.

| LoveSleep a răspuns (pentru LoveSleep):

Nu ne-am supăra*

| Mayhem666 a răspuns:

Pe mine nu ma deranjeaza nimic la tine.

| Florentina9210 a răspuns:

De ce iti bati capul cu toti copii facuti pentru alocatie?

| justanotheruser99 a răspuns:

De ce sa îți închizi contul? Mai bine zis de ce iti pasa ce cred alții?
Nu trebuie sa te deranjeze ce cred. Nu au nimic mai bun de făcut decat sa critice. Prin urmare, nu îți închide contul pentru ca așa vrea lumea. Daca e sa o faci, fa-o pentru ca vrei tu.winking

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ma deranjeaza
Si cred ca din cauza ca ai primit voturi cu nefolositor vrei sa-l stergi, nu?
Oricum, si eu am patit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stii ca eu te iubesc :3, cine te-a suparat ca ma duc acum si ii smulg genelebatting eyelashes

| Juviia explică (pentru anonim_4396):

Nu m-a supărat nimeni, dar am impresia că ceva nu miroase a bine..Cine m-o fi supărat e mare președinte, ca donald duck ala din America (glumesc, e un expert TPU dar asta nu schimbă nimic)

| anonim_4396 a răspuns (pentru Juviia):

Da-i dracu' mai, daca tie iti place sa stai pe site-ul asta chiar nu trebuie sa-ti uzezi tastatura cu ei. Poti sa le dai block si aia e. *hug*

| MeForeverAlone a răspuns:

Ce-ai pățit frate? Te-a luat careva cu japca?
Dă-i încolo de proști, habar n-am cine ești dar îți spun doar să nu mai pui botu* la toate prostiile.
Vezi-ți de viață, respectiv *cont* și ajută-i pe alții care au nevoie și îți apreciază ajutorul acordat.
Fighting!

| mbncf a răspuns:

Ce ți-a venit?

| Ɗєℓυѕιση a răspuns:

Haters gonna hate hate hate... laughing
Nu ma deranjeaza nimic. kiss