| Eusuntaici a întrebat:

Cum imi pot convinge parintii sa ma lase sa dorm cu o prietena de revelion.Parintii ei nu sunt acasa. Iar mie mi-e frica sa nu-mi zica mama ceva si sa nu mai mai lase deloc afara. Funda raspunsului care merge.Ms mult; x

Răspuns Câştigător
| Andra_4836 a răspuns:

Buna!happyNu am sa-ti raspund probabil ceea ce vrei sa auzi, sa nu ii spui mamei tale ca parintii prietenei tale nu sunt acasa, convingand-o astfel sa te lase. Cred ca cel mai bine este sa fii sincera, chiar daca, poate, nu te va lsa sa ramai peswte noapte. E bine ca parintii sa stie ce faci, chiar daca uneori nu iti place. happy
Succes!