| anonim_4396 a întrebat:

Buna,cum ma impac cu fostul prieten? El s-a despartit de mine pe motiv ca are nevoie de o perioada singur ca s-a adunat prea mult stres si sa ramanem prieteni(n-am acceptat),nu ma cauta, l-am cautat eu, i-am spus ca mi lipseste si nu a zis nimic, nu ma mai sunat. Daca as fii avut vreun motiv sa uit totul as fi incercat, dar cand nu e..ma macina.Ce as putea sa fac? Ati fost vreunul in situatia asta? A fost 1 an in care mom frumoase au fost mult mai multe decat cele rele, si nu pot renunta asa usor...

4 răspunsuri:
| dulcikaaa a răspuns:

Pai sunt sigura ca exista un baiat pe lumea asta care te merite. Poate ca lui ii place de alta fata si nu stia cu sa se desparta de tine...incearca sa iti ocupi timpul cu altceva ca sa uiti gen fa-ti coafuri noi probeaza outfituri noi sau iesi cu prietene in oras.Succes!

| z0zoLLe a răspuns:

Pai,nu vreau sa te jignesc, dar poate s-a saturat de tine..adica daca nici nu iti raspunde, nici nu iti mai vorbeste, etc.Nu poti sa il obligi sa se intoarca la tine, poti doar sa speri ca o va facehappy.

| z0zoLLe a răspuns:

Pai,nu vreau sa te jignesc, dar poate nu te mai vrea.Adica,nu iti raspunde, nu iti vorbeste..Nu il poti obliga sa se intoarca la tine, poti doar sa speri ca o va face de bunavoie happy

| z0zoLLe a răspuns:

Pai,nu vreau sa te jignesc, dar poate nu te mai vrea.Adica..nici nu iti vorbeste, nici nu iti raspunde...Nu il poti obliga sa se intoarca la tine, poti doar sa speri ca o va face de bunavoie happy