| Miha a întrebat:

Bunahappyhappycum poate fi organizata o petrecere in pijama de neuitat(in afara d chestile d genu facutu unghilor, machiatul... mi se par cam stupide ideile astea)

fundahappypentru cei/cele mai inspirati/ehappy

Răspuns Câştigător
| kos_8115 a răspuns:

Buna.mai sunt multe alte chestii in afara de machiat sh facutu` unghiilor[sincer si pe mine ma plictisesc]...adica ati putea sa va uitati la un film bun [comedie sau horror-depinde ce preferati], sa jukati diferite jocuri in care sa va distrati, sh sa nu uitam marea bataie cu pernelaughingsh cu siguranta va fi o noapte lunga asa ca poti alege o atmosfera mai "intima"ca sa spun asa cu muzica buna sh chiar la un moment dat sa va dezvaluiti secretelesmug
sa`mi spui cum a fost smug kiss:*

5 răspunsuri:
| Punky a răspuns:

Incercati sa faceti un "show karaoke"eu una ma distrez super tare cu prietenele mele facand astabig grin.

| rebb a răspuns:

Uitati-va la niste comedii/filme horror (in functie de preferinte acum), aveti niste gustari pregatite sau de ce nu sa le si faceti in acea seara. Sa depanati amintiri, sa va uitati pe albume foto mai vechi sau mai noi, sa spuneti povesti de groaza, sa faceti karaoke...
Sunt extrem de multe lucruri care le puteti face si oricum o sa vezi ca o sa va vina voua alte idei chiar in timpul petrecerii.tongue
Atata timp cat esti cu prietenii nu conteaza ce faci, ca oricum te distrezi.

| Brianariri a răspuns:

Noaptea sa va uitati la filme de groaza horror!(cu popcorn).big grin eu asta as face cu siguranta!

| Georgy1033 a răspuns:

Incearca sa vb despre baieti fete si alte jocuri batai cu perna ghicitori muzica inercati sa va puneti una pe cealalta ca cante sau mima sa aflati pe cine imita devine amuzant.

| adryanna_3884 a răspuns:

O farsa sanatoasa unei persoane p care nu o suportati (o pers care nu e la petrecere):d