| Beeasy a întrebat:

Buna
Cum poate un adolescent sa isi castige banii de buzunar? Ma refer la job-uri pe care le poate face si prin care sa fie platit.Eu sunt din Bucuresti si vreau sa am banii mei, dar nu stiu exact ce job as putea lua, tinand cont ca sunt si la scoala.

Care sunteti minori, ce job-uri aveti, cum va castigati banii de buzunar?

Răspuns Câştigător
| bianca_1157 a răspuns:

Buna, daca ai vointa poti sa iei iei si o slujba part time, cel mai ideal job pentru un elev ar fi impartirea de fluturase pe strada, sau pliante in posta, succes