| denny20 a întrebat:

Daca la fostul prieten a celei mai bune prietene i-ar place de tine ce ai face?

5 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

As trece cu vederea acest aspect, pai daca e cea mai buna prietena cum sa-i faci una ca asta? Ce incredere ar mai avea in tine caruia i-a varsat tot oful, toate secretele, ar insemna sa renunti la o prietenie pentru un baiat?! Eu nu te-as sfatui!

| SweetSecrets a răspuns:

Pai nu as face nimic.Prietenia cu ea e mult mai importanta decat un baiathappy. Asta ar trebui sa ii spui si lui.Succes♥Funda?:*

| IMC90 a răspuns:

La padure - DA
la fostul prieten - gresit

=> fostului prieten
fiind baiat, as fugi unde as vedea cu ochii

| Dariiia a răspuns:

Pai daca as fi in situatie, el ar ramane doar cu iluziilehappy
Sincera sa fiu, eu nu m-as combina cu el happy.
Mai bine pierzi un baiat decat o prietena.
Relatia dureaza cateva saptamani-luni.
Dar prietenia ramane pe viata :*
Bafta!

| IMC90 a răspuns (pentru Dariiia):

Nu exista prietenii, ci doar interese comune... Cu timpul o sa intelegi astawinking