| LoliTa_7237 a întrebat:

cum pot da mesaj cu Suna-ma sau Contacteaza-ma din reteaua Cosmote? Dau fundita.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.
Formezi *111*apoi scrii numarul caruia vrei sa ii trimiti si #.
Ex:*111*076xxxxxxx#
Pa,pa.

3 răspunsuri:
| Piiink a răspuns:

Pentru contacteaza-ma dai asa *111*nr de telefon # si pentru ce mai faci scrii *123* nr de telefon # big grin fundita puppy dog eyes? st primaaa; x

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei sa trimiti mesaj cu '''ce mai faci'' apeleaza *121*,nicidecum *123#.Procedezi la fel ca si in cazul cu suna-ma.

| yooady a răspuns:

Dai*111*numarul de telefon 076*******# si gataaa