| qwerstreet a întrebat:

Buna,cum as putea afla cine ma suna pe necunoscut.Sunt in reteaua cosmote.

6 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Salut, poti sa il intrebi sau poti sa pui o aplicatie care sa redirectioneze toate telefoanele cu numar privat la telefonul unui oficiu postal, de exemplu. O sa se sature repede sa vorbeasca cu posta...

| Hexiled a răspuns:

Ba poti sa afli te duci la operatorul de telefonie

| suntserios a răspuns (pentru Hexiled):

Nu iti ofera operatorii de telefonie acesta informatie decat daca ai vreun mandat judecatoresc

| Hexiled a răspuns (pentru suntserios):

Da macar ai cum sa afli

| BlackRaven45 a răspuns:

Nu cred că ai putea afla cine te sună cu număr privat. Îmi pare rău...

| SimonaSimona01 a răspuns:

Din pacate nu poti sa afli cine te suna cu numar privat sad. Dar poti sa-i ei la misto de cate ori de sunasmug.