| DumiAlex98 a întrebat:

Cum pot sa aflu o parola de facebook? Funda + vot (x2) pls help!

4 răspunsuri:
| madalina19e a răspuns:

Daca stii e-mail-ul pe care e facut acel cont de facebook o poti afla.
Cand intrii sa te loghezi dai click unde scrie Am uitat parola. apoi iti va aparea sa scrii e-mail-ul si ei iti vor trimite mesaj pe mail cu parola. dar asta functioneaza numai daca stii mail-ul pe care e facut contul de facebook.
Bafta!

| DanielW a răspuns:

Hei. In primul rand nu poti afla parola cuiva de pe facebook decat de la persoana aceea. In al doilea rand, ce vrei sa faci tu aici se numeste furt si insusire de conturi, si este ilegal. In regulile site-ului scrie clar ca orice intrebare care este de acest fel se pedepseste. citeste aici : intrebari care instiga la acte ilegale (ex: piraterie, consum de substante interzise, furt etc),

| DumiAlex98 explică:

Daniel eu doar am intrebat? nu trebuie si sa fac!