| ღAncaღ a întrebat:

FUNDA! cum as putea sa-mi dezactivez facebook-ul? (si cum as putea sa-mi aflu si parola) help!

Răspuns Câştigător
| conan20 a răspuns:

Pai ca sa-ti aflii parola intra pe site-ul de la facebook si acolo unde te pune sa te loghezi sub casuta unde trebuie sa scrii parola scrie "Ti-ai uitat parola?" si dai click acolo ...scrii mailul tau pe care ti-ai facut contul de facebook si iti trimete prin mail o noua parola si o scrii, iar contul ti-l dezactivezi dupa ce intrii pe facebook pe contul tau dai la setarile contului si dai "dezactivare cont" si o sa-ti mai ceara parola din nou o scrii si gata. sper ca ai inteles