| alexandra7199271 a întrebat:

Bună, cum pot să scap de frică când ies la tablă la liceu? Mă simt așa aiurea și îmi dă o stare proasta toată ziua, plus ca nu știu nimic..sunt la profesională și la anul vreau sa fac seral ca sa am 12 clase și eu nu știu nimic nici, mai ales la mate cu tabla înmulțirii…îmi vine sa mă dau cu capul de pereți

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Dacă ai învăța puțin nu te ai mai simți aiurea.

| Xox0 a răspuns (pentru suntserios):

Si ce ar trebui sa invete?

| suntserios a răspuns (pentru Xox0):

Orice.

| Xox0 a răspuns (pentru suntserios):

Cum ar fi?

| sierra1 a răspuns:

Invață-ți lecțiile și ieși - singur - cât mai des la tablă

"| alexandra7199271: eu nu știu nimic nici, mai ales la mate cu tabla înmulțirii" - MĂCAR asta, rezolv-o!