| SecretKiss a întrebat:

cum pot sa slabesc in zona abdomenului si a picioarelor fara sa fac muschi (de la : abdomene, genoflexiuni fac muschi in zona >abdomenului)- nu vreau asta. Ce mancare sa mananc si ce exercitii extrem de eficiente sa combin cu alimentatia, pentru a slabi macar 5 kilograme cat mai de curand (2 luni)... Funda cele mai explicite si oarecum "simple" exercitii de slabit si alimente care ard grasimile.

Răspuns Câştigător
| MisMe a răspuns:

Iti recomand niste lectii de aerobic. intr-o luna de zile o sa fii exct cum vrei, mai ales daca nu ai facut efort intens pana acum. cat despre abdomene sa stii ca sunt foarte bune si nu faci muschi asa crepede cum poate ti-ai imaginat. cel mai greu se lucreaza abdomenul, prima data dai jos surplusul si mai greu ti-l conturezi cu niste superbe patratele. sfatul meu, nu tine regim pentru ca nu e bun absolut deloc, ci redu(nu elimina brusc) din alimentatie: dulciurile, prajelile, fainoasele si nu mai manca dupa ora 6. Bafta!:*