| Denny98 a întrebat:

Buna cum pot sa trec peste ceva grav (o situatie dificila) dar fara sa ma supar mai mult! va rog sa-mi da-ti sfaturi! Funda!happy kiss

Răspuns Câştigător
| valentingb a răspuns:

Incearca sa fii optimista, gandeste-te ca totul va fi bine.E foarte greu sa faci asta atunci cand lucrurile merg din rau in mai rau, iar vestita luminita de la capatul tunelului pare sa nu mai apara. Dar daca stai un pic si tragi aer in piept, te gandesti la toate cate ti s-au intamplat pana acum, vei vedea ca toate au trecut.Va fi bine! Si tu stii asta.

| Denny98 explică (pentru valentingb):

Mss mult de tot si da ai dreptate!

6 răspunsuri:
| AnTiBioTic a răspuns:

Ignora situatia

| LexHasAMasterPlan a răspuns:

Pai stii as spune ciocolata, un film cu Bff si poate pentru astea vii la mine acasa laughing dar ciocolata e neagra.
Nu acum pe bune asculta muzica cauta un hobby al tau, uita-te la filme, si uita-i pe ratatii care ne fac viata ceva nesuferit. Eu sunt aici si te ajut ok?

| eurynomus a răspuns:

E mult de discutat pe subiectul asta si daca vrei sfaturi o pot face pe mess daca si u vrei

| SwweetGirlFuny a răspuns:

Daca nu dai mai multe detalii nu pot sa te ajut

| Victor_Ursu_1998 a răspuns:

Acum depinde ce fel de situatie...ca de ex daca te-ai desparti de cineva sau cv de genu gasesteti niste prt si petreceti timpul cu ei...dar daca e cv de genu nu ai bani sau alte de astea munceste sau nu stiu in cazul astabig grin