| Omegatronistul a întrebat:

Off...trec printr-o situatie dificila cu mama ea zice ca stau prea mult pe calculator dar nu e adevarat 3 ore pe zi nu e chiar asa mult si de fiecare data ne certam pe tema asta ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| octavianandrei a răspuns:

Bine zis! mama ta stie ca tu pierzi 3 ore pe net, daca ai face alceva in acele 3 ore ar fi mult mai bine si pentru tine si pentru mama ta.

4 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Să-i torni acid de baterie în urechi când doarme.
Bine, asta nu rezolvă nimic, dar e amuzant.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gandeste-te sunt 3 ore din 24...
majoritatea stau mult mai mult, dar realizeaza ca daca nu faci ceva constructiv e timp pierdut...

| octavianandrei a răspuns (pentru anonim_4396):

Bine zis! mama ta stie ca tu pierzi 3 ore pe net, daca ai face alceva in acele 3 ore ar fi mult mai bine si pentru tine si pentru mama ta.

| Mirela77 a răspuns:

Zi mersi! Eu nu il las pe fiul meu de 11 ani de luni pana vineri nici macar o ora.Asa ca fi multumit cu 3.

| Alecsa a răspuns:

Ceea ce ar trebui tu sa faci este sa te joci doar 2 ore jumate pe zi. laughing