| Frommywindowcar a întrebat:

Buna! Cum poti face mai multi urmaritori pe Instagram, Facebook?

5 răspunsuri:
| sammie a răspuns:

Cumpara-i.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Contează calitatea, nu cantitatea.winking
Decât să ai 10.000 de urmăritori printre care bărbați dubioși de prin Arabia Saudită sau conturi false, mai bine 1.000 urmăritori, dar care sa fie conturi reale.

| Alexia999997777777777777 a răspuns:

Nu cred ca contează atât de mult câți oameni te urmăresc pe una dintre aceste platforme de socializare,însă că să ajungi " urmărit/a de mai multe persoane", ei bine trebuie sa ai un conținut care sa ii inspire: ex: poze cu tine la alt nivel,poze cu natura, cu lecturi, cu locuri în care ai fost, etc.
Urmăritorii se pot face astfel: dai follow la diverse conturi și după le dai unfollow ( dar personal este destul de greu), faci poze cu diverse persoane, astfel dacă te vad alți oameni de pe contul lor sa se transfere și la tine, vorbește cu oameni de pe alte aplicații ex: hoop, astfel pot ajunge sa te urmărească și pe insta, dacă ai promovare, etc.
Sau evident poți sa pici în plasa de a ii cumpăra, dar sincer, nu recomand pentru ca este doar trist.

| Raddeon a răspuns:

1. Prin munca
2. Cumpara-i

| OanaTwoThree a răspuns:

Salut!

Fie ii poti cumpara, fie incerci sa faci schimb cu alte persoane, dai si da la randul ei. O alta idee este sa incerci sa iti creezi o identitate, un continut aparte care sa prinda. Poti investi in reclama ca sa ajunga la cat mai multe persoane si a aduna si mai multi oameni. Nu as spune sa incerci aplicatiile care iti promit ca e posibil sa ramai fara cont. E un risc pe care daca vrei ti-l asumi sau nu. Ori cresti incet si sigur, nu deodata.
Succes!