| Ni_9044 a întrebat:

Cu ce pot sa ma imbrac de revelion? ma duc la o petrecere cu cativa prieteni, as vrea ceva simplu dar dragutbig grin
Multumesc! Fundalove struck

5 răspunsuri:
| emima a răspuns:

Eu m-as imbraca intr-o bluza lunga in kolanty si cizme asa e simplu sisi imi place

| Mrrrrrrrrrrr a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres r:1, s:19&biw=1146&bih=611
ceva de genul cu colantii si niste cizme sau pantofi;;)
sau asa :) http://www.google.ro/......tp?/imgres r:6, s:19&biw=1146&bih=611 dar cu dres si neaparat pantofi.

| NoName0909 a răspuns:

Daca esti fata: o bluza mai lungutza, colanti, jambieri, tenisi, (sau cizme), si mai poti sa iti iei ceva bijuterii...big grin
Daca esti baiat: blugi, o bluza si sacou :X, tenisi sau adidasi... big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai.ai putea sa te imbraci cu niste jeans stramti negri. o bluza alba.si apoi o vesta neagra :d. si accesori. happy