| pytymik a întrebat:

Cum sa ma machiez daca am ochii albastri?

Răspuns Câştigător
| Supradozaa a răspuns:

Intotdeauana arata fain k rimel si creion...Iti scoate foarte mult ochii in evedenta...

| pytymik explică (pentru Supradozaa):

Am obs si eu asta

4 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Eu daca as fi in locul tau ca fata si as avea ochii albastri nu as prefera sa ma machiez in nici un fel! As lasa natura sa radieze de frumusetea ei pure.

| CopilașTembel a răspuns:

Poti folosi fard albastru love struck,gri si roz deschis,foloseste un rimel pentru alungirea genelor si un creion de ochi negru s-au albastru inchis, foloseste un luciu transparent sau roz deschis, niciodata sa nu te dai cu culori puternice pe buze.

| CopilașTembel a răspuns:

Funda?