| MaryaSiAtÂt a întrebat:

Cum sa ornez salata de boeuf? Vreau ceva mai frumos, care sa impresioneze! :* Multumesc frumos, cele mai frumoase imagini primesc funda! :X

3 răspunsuri:
| BeibbG a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres

http://www.google.ro/......tp?/imgres

Poti sa te mai uiti si pe google imagini, ca mai sunt multe modele :) Sper ca te-am ajuytat! :-* Spor la treaba si sper sa iasa o salata frumoasa la aspect si delicioasa! :) Funditaa!:-* [ Vezi ca ti-am mai llasat si sus niste imagini dar nu am mai avut loc sa le postez pe toate intr-un comentariu :D :"> ]