| AndreeaAnisoara a întrebat:

Cum sa scap de IMVU? De fiecare dat cand deschid pc-ul imi apare Imvu cum sa scap de el? Va rog ajutati-ma! :X

2 răspunsuri:
| Rain1 a răspuns:

Buna! Si eu iti spun ca aveam aceeasi problema.nu puteam sa scap pe IMVU.dar nu e atat de greu pe cat pare. unii zic ca ar trebui sa. tiresetezi calculatorul, dar nu e neaparat nevoie de asa un mare efort.trebuie sa cauti in tot calculatorul si sa stergi din foldere orice legat de imvu si/sau sa.l stergi direct de la setari doar ca lu varmea i.a luat cam 3 ore sa.l stearga de la setari.dar daca vrei sa incerci incearca poate tie iti va lua mai putin deca ei.Succes!

| Fight4Ever a răspuns:

Nu iti mai instala IMVU niciodata... Are virusi dupa cate stiu eu. Incerca sa cauti prin foldere. ( Tip: cauta si in %appdata%. Apasa pe butonul start iar apoi cauta %appdata% in box-ul pentru search)