| anonim_4396 a întrebat:

Buna cum se indreapta cu placa cel mai bine parul putin scurt bob? urgent... funda

Răspuns Câştigător
| Jerrry a răspuns:

Buna happy Imparte parul in suvite. Cu cat acestea sunt mai subtiri cu atat mai bine. Parul se va intinde mai usor.
Incearca sa mentii placa la fel de mult la radacina ca si la varfuri.
Dupa utilizare, foloseste o perie cu "dinti" rari pentru a aranja coafura dorita. kiss

3 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Il indrepti doar la varfurilove struck.

| Static a răspuns:

Cauta pe youtube asa: How to straight bob hair? intelegi si iti va da acolo mai multe turitoriale, adica videoclipuri unde te invata cum sa ti-l indrepti. Succes, funda? big grin

| Rebelicious a răspuns:

Pai cel mai bine si cel mai util pui pe placi galbenus de ou! Styu ca suna cam naspa si ca parul va mirosi un pic(te poti spala dupa 2 ore)dar e eficient si nu ti-l va arde! fundita plswinking