| anonim_4396 a întrebat:

De la un timp nu mi se mai indreapta parul bine cu placa. Ce i s`a intamplat?:d

Răspuns Câştigător
| MyKandreea98 a răspuns:

Buna! asa am patit si eu ca tine.pentru.ca e despicat pentru.ca am folosit mereu placa.Dar eu am fost la un salon in carrefour si mi l-am facut...si mi l-a indreptat ca http://www.irabeauty.ro/images/A741024.jpg
si cand imi dadea ca peria de coafat imi dadea si ca fionul peste si asa mi-l indrept si eu acum... funda :):D?

4 răspunsuri:
| Christtine a răspuns:

S-a ars parulhappy, iar placa care o folosesti nu-si mai face cum trebuie treaba. Foloseste un ulei pentru varfuri despicate atunci cand te usuci la par si te va ajuta sa ti-l indrepti si mai bine si nici nu se va arde asa tare.
Sper ca ti-am fost de folostongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai, daca te-ai facut prea des a cedat...
Daca te faci de mult timp parul se arde si ma gandesc ca nu mai are placa putere.Ai putea sa-ti achizitionezi una mai puternica

| DuțuAlex a răspuns:

E de la placa, ai placa stricata... poate nu se incinge suficient

| lorenica12 a răspuns:

Poate s-a ars sau placa nu e buna incearca sa merhi la coafor funda:d?