| NicoClaudita a întrebat:

cum se numeste melodia de la finala miss fata de la tara, atunci cand ele defileaza in rochii de seara? era ceva cu "million". funda

7 răspunsuri:
| LukaVocaloid a răspuns:

Alexandra stan -one million nu stiu sigur nu mi-ai dat destule indici

| NicoClaudita explică (pentru LukaVocaloid):

Nu e asta ...era ceva mai lent

| LukaVocaloid a răspuns (pentru NicoClaudita):

Ai putea sa-mi dai niste versuri din melodie mi-ar fi mai usor sa o gasesc

| LukaVocaloid a răspuns (pentru NicoClaudita):

Aaaa si in ce limba era

| NicoClaudita explică (pentru LukaVocaloid):

Nu mai stiu, engleza, dar daca nu te-ai uitat la miss fata de la tara aseara degeaba iti mai zic detalii sad

| NicoClaudita explică (pentru LukaVocaloid):

Bosson - one in a million... asta e

| andrushk50 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=N4GRffoNC2Y One In A Million - Bosson. Funda?