| AleXxXEA a întrebat:

Bunabig grin
Am nevoie de ajutorul vostru.Dau FUNDA.
Deci.
Am un telefon pe nume Lgp970 si am parola la el cea cu desen[buline] Fratele meu a incercat sa bage parola pana a blocat telefonul, si acum imi cere Email`ul sau Numele de Utilizator si parola de la contul de google, dar eu nu mai stiu nici parola nici email`ulstraight face Ce pot face? Am nevoie sa il deblochez cat mai repede..Am inteles ca pot suna la un numar de telefon si mi`l deblocheaza ei.Ma puteti ajuta? Va rooog multt!
[Specific: dau FUNDA.]
Multumesc.

1 răspuns:
| LightOfDeath a răspuns:

Nu cred ca poti suna undeva sa ti-l deblocheze, trebuie sa il duci la deblocat si o sa te coste.Intra pe Email si cauta mail-ul in care ai confirmat contul de google, acolo o sa gasesti si numele de utilizator si parola de la cont. Si eu am patit la fel si asa am rezolvat!:*