| ɴʏɢʜᴛᴍᴀʀᴇ a întrebat:

Am si eu un telefon Lg Optimus One P500 si mi-am pus un model ca blocare a ecranului. Si fratimiu. l-a blocat si acum imi cere asa:
Nume utilizator (e-mail)
Parola
Dar eu nu stiu ce e-mail sa pun? Eu, intr-adevar am avut un cont de Gmail la conturi si sincronizare. Dar era gmail, e-mail nu. Si intrebare mea este: Cum fac sa imi deblochez ecranul fara contul de google? Vreau sa mentionez ca am incercat toate variantele de nume utilizator, adica, contul de gmail, l-am pus cu yahoo la sfarsit. Am incercat toate posibilitatili si nimic.
Va rog ajutati-ma dau funda!

3 răspunsuri:
| iamSeBy a răspuns:

Introdu adresa de gmail cu care ti-ai facut cont pe Google Play (Android Market) si parola de atunci. Adica:
e-mail : coada.de.catel@gmail.com
parola : ***********

| zuzuzic a răspuns:

Buna! Introdu adresa de mail pe care ai introds-o prima data cand ai deschis telefonul. Succes! happy

| ɴʏɢʜᴛᴍᴀʀᴇ explică:

Primul gmail pe care l-am avut pe telefon? Sau cea actuala?