| Ghindă a întrebat:

big grin. Am o bluza cu maneci scurte. iar din mmaneci pornesc niste snururi lungi cam cat intreaga mana, cum as putea lega acele snururi? la fiecare maneca sunt cate 5.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte draguta bluza ta! happy De ce nu o lasi asa?! Este mai interesanta, cred eu si atrage atentia happy Chiar ingenioasa lucrata...asa cum a spus si albastrel poti face doua fundite la o maneca, dar va mai ramane un snur, asa ca nu prea este bine... thinking
De taiat nu cred ca este o idee buna, se vor desira...cred ca ar fi mai bine sa o lasi asa! Sau cum consideri tu ca este mai bine!
Bye bye!

3 răspunsuri:
| albastrel a răspuns:

Taie-le sau fa-o o funda din ea si prinde-o de maneca...

| pussycat21 a răspuns:

Fa o codita impletita din elebig grin. funda?

| creatza500 a răspuns:

Pai in primul si in primul rand alea nu le poti lega las-o asa.