| Dariicutsa a întrebat:

Buna happy big grin... As vrea si eu niste statusuri despre viata happy...

Răspuns Câştigător
| alexs99 a răspuns:

Rabdarea de a astepta va fi mereu rasplatita! Cu cat astepti mai mult, cu atat rasplata va fi mai mare... Dar ai grija, sa nu astepti mai mult decat iti permite viata!
Redau doar ceea ce reflectez, iubesc doar ceea ce apreciez, daruiesc doar la cei ce ii stimez, protejez doar ceea ce mi-e mai scump si ajung mereu unde imi propun... orice minut e un nou inceput.
Căutăm ceea ce fuge de noi și fugim de ceea ce ne caută.
Când inovezi fii pregătit ca lumea să îți spună că ești nebun.
Nu uita... candva ne vom revedea si ne vom aminti lucrurile pe care le faceam cand eram doar 2 copii...
Funda?

4 răspunsuri:
| raluca0306 a răspuns:

Căutăm ceea ce fuge de noi și fugim de ceea ce ne caută.
Când inovezi fii pregătit ca lumea să îți spună că ești nebun.

| Sleep a răspuns:

In cautarea de a gasi raspunsuri ajungem sa ne pierdem fara sa fim constienti ca ceea ce cautam se afla chiar sub privirile noastre.

| Tenur_Iusein_1972 a răspuns:

Sfaturi despre viata fa-ti de cap, pana la cap dar, cu cap.