| PyScHoTeLRoOz a întrebat:

Bunabig grin aseara am avut un vis ciudatlaughing am visat ca eram pe o plaja...si era un vulcan.in mijlocul apei ...ma uitam la el si nu stiu cum m-am intors si am gasit un lant pe jos... l-am luat in mana...si mi-a venit sa spun ca.imi doresc sa ajung acasa...si am ajuns acasa ...vulcanul acela il gaseam oriunde si imi dadea un lant.care imi indeplinea dar eu am lanturile acelea si in realitatestraight face voi ce credetilaughing varamea cica poate sunt magiceelaughing puneti o dorinta la ele si vezi laughing voi ce >ziceti?

Răspuns Câştigător
| Stefy200 a răspuns:

De obicei lucrurile din viata reala se transpun in vise.Nu e nimic, stai linistita! Totul e ok!winking

5 răspunsuri:
| EuEduard a răspuns:

E doar un viswinking

| Bibuşca a răspuns:

Pai puneti dorinta si vezi unde ajungilaughing poate te gandesti la ele si le visezi sunt ddoar niste vise asta nu inseamna ca's adevarate

| Liviu_2320 a răspuns:

A fost doar un vis un vis frumos dar doar un vis laughing

| Diavolulestefemeie a răspuns:

laughing) amuzant visul tau as vrea si eu sa visez asa love struck

| MaditsSaaa a răspuns:

Hey!
Incearca laughing poate e adevarathee hee
XOXO