| Barbiiiiie a întrebat:

Buna big hug
Azi mi-am cumparat niste gene false,straight face cand m`am uitat mai atenta nu avea gel din ala special pentru asa cevastraight face
Cu ce as putea sa mi le lipsesc? cu lac de unghii merge?
Nu vreau raspunsuri tampite gen : Cu super glue si asa mai departewinking
Multumesc mult.

5 răspunsuri:
| LukaVocaloid a răspuns:

Intrebarea ta cu "lac de ungii merge?" e si mai tampita nu nu merge cu lac de unghii merge dacat cu gel special il poti lua de la farmacii sau magazine cosmetice

| Ƨirenia a răspuns:

Chiar ca esti "barbie"

| JustMeNck a răspuns:

Esti foarte blonda happy ) ))

| AnKa76 a răspuns:

Te duci la magazin si ii spui ca nu are gel si -i spune-i sa-ti dea banii inapoi sau sa-ti dea alte gene care sa aiba si gel!
Bafta!

| ღLucianaღ a răspuns:

Sigur ca nu. gasesti la magazine de cosmetica gel special pentru gene false.