| slam a întrebat:

big hug
Cum sunt in general baietii din zodia LEU?
As dori daca se poate sa imi spuneti din propria voastra experienta... Adica daca aveti un prieten sau stiti pe cineva in zodia leu, cum se comporta in general? este de treaba, rau, enervant, prietenos...cum?
Sper ca ati inteles ce as vrea sa zic happy

P. S. : Nu vreau caracteristici de pe net!

O zi buna!

5 răspunsuri:
| AnneMarri a răspuns:

dupa parerea meu, zodiile n-au nici o legatura cum este o anumita persoanawinking

| slam explică:

Multumesc mult de raspunsuri happy

| Mirruna a răspuns:

Nu cred ca personalitatea, caracterul depind de zodie deci, nu cred in ele.
fratele meu este leu si e o fire thinking putin incapatanata, este ofticat, timid... [ are 10 ani si sper ca pe viitor sa se schimbe ]
in ce privesete iubirea, nu am avut un prieten leu, deci nu iti pot da o parere.

Ai citit parerea fetei de mai sus si iata, ca este un pic diferit caracterul a doi lei. happy.

| Iubbiii_4906 a răspuns:

Buna:*
am fost eu cu un baiat in zodia leulove struck
mna.na durat mult relatiehee hee.dar a fostlove struck.fttlove struck.frumoslove struck
ca sa incerc sa te lamurescthinking
el era dragastos,romantic, atent, dar si ftt indiferent, morocanoslaughing
cand era vorba sa stea cu minelove struck.mai uita de prietenilaughing
dar cand ne certam:-s.eu trebuie sa fac primul` pas spre impacarelaughing
sunt foarte dificili.dar cand iubesclove struck. iubesc frumoslove struck.nu`mi pare deloc rau ca am fost cu el:*
sper ca te-am ajutat>big grin

| Sabrina25 a răspuns:

Am cunoscut un baiat in zodia leu, cu care ma intelegeam foarte bine.Era mamos.alintat dar dragut, vroia mereu sa fie in centrul atentiei si cu fiecare ocazie spunea cate ceva despre el, dar imi facea placere sa.l ascult. SPer ca ti-am fost de folos.winking