| FallingInReverse a întrebat:

Bunabig grin

daca eu fiind mai timida iar prietenului meu nu-i place asta cum ar trebui sa fac sa se simta bine?

pot sa spun ca azi mi-am luat inima in dinti si i-am spus ca vreau sa ne fie bine si ca asa sunt eu mai timida si a inteles. Dar cum sa fac sa nu mai fiu asa timida[inchisa in mine]?

un mare thx anticipat+funda la cel mai bun rasp:X

Răspuns Câştigător
| RaluuRaluu a răspuns:

Daca te iubeste, te va face sa scapi de timiditate. Cu timpul, o sa va mai cunoasteti sh o sa uitii ce e aia timiditate straight face. Totusii, in problema asta el ar trebui sa fie mai intelegator. kiss.

Baftaaaa!

1 răspuns:
| arina_9868 a răspuns:

Uite, de ce sa faci tu asa ca sa-i placa lui? De ce nu ar face el asa ca sa te simti tu bine? Nu ceda, lasa-l sa cedeze el in fata ta!
Eu am avut un "prieten care la fel iubea foarte mult sa i se faca totul pe plac, dar el nimic la rindul lui si i-am dat pupucii, pentru ca am ajuns la concluzia ca de fapt nu era sa am viata cu el!
In cazul tau, deja tu decizi! Bafta!