| puffa_6346 a întrebat:

Buna big grin este vb de un baiathee hee...pe mess se baga in seama cu mine, pe strada face glume cu mine, si cred ca ii place de mine! faza este ca le da sms-uri la toate prietenele mele, le intreaba ce fac...numai mie nu imi da sms, este prea timid sau? ast raspunsurile voastrebig grin pup:*

Răspuns Câştigător
| Lady birrrrrrrrrrd a răspuns:

Eu cred ca te placebatting eyelashes
dar e posibil sa te considere prietena gen :soralaughing sau...thinking credd ca intelegi, insa este posibil sau chiar foarte posibil sa te placa si sa nu vrea sa te deraanjeze sau sa te enerveze. Tu il placi? El stie? daca nu stie poate nu vrea sa te faca sa crezi ca te place pana nu afla daca sentimentul e reciprocbatting eyelashes. Incearca sa vorbesti cu un alt tip. daca te place va da semne de gelozie dar daca nubatting eyelashes Nulaughing
Gandeste. te ca incearca si el aceeasi chestie, ca incearca sa vada daca esti geloasa sau cevabig grin
succeskiss
sper ca ti.am fost de ajutorhee heebig grin

4 răspunsuri:
| Oti a răspuns:

Poi pobabil este timidbig grin

Incearca sa vorbesti cu el pe mess si spune`i ca il placiwinking

| Nimic special a răspuns:

Sigur ii place de tinewinking, mai cunosc multe persoane care fac asa, nu ca e timid e foarte timidlaughingwhistling.

| danutzyk001 a răspuns:

E posibil sa fie timid.sau nu doreshte sa te deranjeze tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intreaba-l de ce face asta.
Daca are tupeu sa rada cu tine, sa iti vorbeasca nu vad de ce nu e capabil sa iti trimita un sms.