| Ella_4933 a întrebat:

big grin Eu sunt pasionata de design vestimentar si acum sunt in clasa a 9a la liceu si o sa fac design, am ceva schite si lumea spune ca sunt foarte bune si as vrea sa stiu daca mai sunt persoane carora le place si daca ar vrea sa vorbim si asa.big grin

1 răspuns:
| DeadAngel a răspuns:

Buna ella.si mie imi place designul vestimentar, de fapt desenul si tocmai am intrat intra 9a la liceul de arta dinu lipatti. daca vrei sa mai vb lasa un mesaj la privat, la profil:*