| BitziLOVE a întrebat:

Sunt in clasa a7-a Bacau si as vrea sa stiu daca sunt pregatiri de design vestimentar in Bacau pentru ca sunt pasionata de design

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt din bacau dar iti pot spune doar sa nu iti lasi visul neindeplinit, vei vedea ca att cand vei intra la liceu te va ajuta mult chestia asta. Eu sunt in clasa a IX, am o colega care are acum marti o prezentare de moda pentru a fi acceptata ca designer. eu voi fi unul din manechinele sale. iubesc modelingul de cand eram mica nikidata nu am zis nu la o sansa ca asta; uite-ma acum sunt pe scena fiind manechin.
succes si nu te da batuta >:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt din bacau si am fost la design vestimentar la palatul copiilor dar acum nu mai mergwinking