| Destinee a întrebat:

Buna!big grin
In seara aceasta trebuie sa imi fac un cont pe youtubebig grinbig grindar nu am nici o idee...
Nu imi vine in minte nici un nume interesant...adica mi-am facut atat de multe in cat m-am plictisit si eusad. Mereu ma plictisesc de numele contului si zic sa imi fac altul...Asa ca asi dori ceva interesant, pentru a numai fii nevoita sa imi fac altulbig grin
Pai imi place Michael Jackson...Filmul The Lovely Bones... poate si ceva legat de culoare negru.in fine ceva care sa va ajutehappy
P. S. Il vreau in limba engleza sau germanahappy
MultumeschappyOfer funda pentru cele mai interesante:*

1 răspuns:
| BiaSiAtat a răspuns:

BlackDream
BlackWorld
MJForeverEver
BlackBones
BlackDestiny
MjKingOfThePopForEver
LovelyGirl

Adaugate de mine ( poate iti plac):
SpeedOfSound
DelicousBlack
BlackLollipop
NobodyInTheWorld
FreeGlitter
SoundOfLove

Sper ca te-am ajutat si poate ca o sa-ti placa macar unul! happy