| bi a întrebat:

Buna!:d ne-am gandit sa organizam un fel de serbare de dragobete dar nu prea avem idei. ma puteti ajuta?:dbatting eyelashes(suntem clasa a 11a)

5 răspunsuri:
| nyko06 a răspuns:

Buna, puteti face ceva cu bal mascat sa fiti diferite personaje happy.

| bi explică (pentru nyko06):

Da.dar ne trebuie ceva mai mult.am luat si scene din filme, cupluri celebre.

| nyko06 a răspuns:

Pai atunci alegeti-va un film celebru si jucati rolurile respective, fiti atenti la detalii costume gesturile lor, comportamentul, atitudine, limbaj, ce activitati aveau in timpul liber, practic aduceti acele trairi si momente la realitate la viata.

| bi explică (pentru nyko06):

Am facut asta.dar m-ai aveam nevoie de ceva. avem si cateva dansuri.ma gandeam la un concurs de declaratii de dragoste

| nyko06 a răspuns (pentru bi):

Ar fi o ide buna happy si dansurile le puteti face pe perechi, fiecare cate un tip de dans va puteti inspira de la dansez pentru tine. Ar merge si un concurs de miss.