| DianaIsHere123 a întrebat:

Imi dati va rog idei pentru o "serbare" de craciun? invatatoarea ne lasa sa ne organizam singuri...P.S. sunt in clasa a 4 a.merci!

3 răspunsuri:
| Brâncuşi a răspuns:

Bună seara, puteţi face o şcenetă de teatru de exemplu Domnul Goe de Ion Luca Caragiale, succes.

| LanaDelRayFan a răspuns:

Buna! Pai cu ocazia sosirii Craciunului, puteti sa decorati clasa cu fulgi de polistiren, stelute si globulete, sa cantati colinde sau sa faceti o sceneta. Distractie placuta!

| DianaIsHere123 explică (pentru LanaDelRayFan):

Faza este ca suntem intr-un restaurant