| irinaaheart a întrebat:

Buna big grin Nu mai vreau sa fac sportul si incerc sa fac rost de o scutire (comentarile cum ca sportul face bine etc sunt irelevante). Am fost la doctor de familie, apoi la specialist, nu mi-au dat... Am auzit ca exista modele de scutiri pe DC++. Eu nu am mai folosit acest program. Poate cineva sa ma ajute? funda :X

3 răspunsuri:
| simf a răspuns:

Dc++ este un P2P file sharing protocols, un fel de... colectie de adrese unde diverse persoane au depozitat diverse lucruri, de la scutiri la soft de programare, de la muzica la filme si ce vrei tu.
privitor la scutirea de la sport, irina, e si el bun: axercitiu fizic absolut neceasra, sporturi de echipa care formeaza spiritul de echipa, disciplina faar de care ti-e imposibil in viata. si-n plus impiedica aparitia celuliteihappy

| Trynda a răspuns:

Ce DC++? scutiri? ala e pentru programare. wtf. Du-te fetita la sport, lasa statul pe banca. sa vezi cum faci sunci pe la burta sa vezi ca vrei sa slabesti. dai cu o crema dinaia si peste 5 ani dai in cancer.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Raspuns cu intarziere :">, dar sper ca nu-i prea tarziu.si eu sunt in aceeasi situatie :-s
http://paul1493.wordpress.com/2008/04/04/scutiri-medicale/
daca ai vreo reteta ceva cu stampila dr tale, ii poti scrie numele dansei/dansului.
semnatura se falsifica :)