| Ioana_Iona_1999 a întrebat:

Deci in primul rand vreau sa spun ca mama mea e doctor de familie. Cum s-o fac sa-mi dea o scutire pentru sport? Ajutati-ma va rog! Urasc sportul!

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca e un medic cu capul pe umeri nu o sa iti dea niciodata scutire pentru sport atat timp cat esti sanatoasa. Cum poti sa urasti sportul cand miscarea face atat de bine pentru organism?

| AirănMeidăn a răspuns (pentru suntserios):

Simplu.Unii profesori(cel de la mine de la scoala de exemplu), fac ora sa fie foarte...naspa.

| Ioana_Iona_1999 explică (pentru AirănMeidăn):

Asa si este

| raduradu2014 a răspuns:

Ii zici pur si simpu

| florynmondialul a răspuns:

Ce sa faci? iti iei tu una si o completezi! asa a facut un coleg de-al meu! a facut motivari la toata clasa!
ps: ce n-as da sa fi fost si mama medic(pentru motivari)

| Cosmin86 a răspuns (pentru florynmondialul):

Dar nu la sport ma laughing

| florynmondialul a răspuns (pentru Cosmin86):

Ba da si la sportrolling on the floor si la celelalte ore mai alesrolling on the floor

| Cosmin86 a răspuns (pentru florynmondialul):

sad sad sad

| Adi_Adi_1991 a răspuns:

Ii zici sincer si simplu