| anonim_4396 a întrebat:

>Bunabig grin< si Craciun Fericit!
aseara eram cu cea mai buna prietena a mea si vorbeam de primul sarut:d
Primul meu sarut a fost pe la 13 ani in clasa a7a intr-o excursie de 2 zilelove struck
eram la x in camera si ii spuneam ca nu are curaji sa ma sarute In secuna 2 el m-a sarutat A fos superlove struck
el nu a stiu si nici nu va stii ca afost primul meu sarut!
Voi? la ce varsta cum a fost sarutul vostru?:d

5 răspunsuri:
| bluesky a răspuns:

14 ani si 7 luni aproximativ

| Bia:X a răspuns:

15 ani... si nici el nu va stii niciodata lucrul acesta(sper)... eram la cinemahappy

| Michael Imola Jackson a răspuns:

Primul meu sarut a fost la varsta de 3 ani...cu varamea...si atunci am crezut ca sunt bisexuala.pentru iubeam un baiat si iubeam si pe fete dar prima data m-am sarutat cu fata asta e clar

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

S-a mai întrebat... de zeci de mii de ori. La mine, primul sărut a fost la 4 sau 5 ani, cu o fătucă de vârsta mea. Pupăcios de mic. La grădiniță și în primii ani de generală alergam fetele pe hol ca să le mozolesc.

| coolgeorge a răspuns:

Cred ca pe la 5-6 ani :d la gradinita.