| LostInHell55 a întrebat:

Buna!
Da-ti-mi cate mai multe provocari si intrebari pentru un vlog.
Cele mai multe primesc fundita puppy dog eyes
Multumesc anticipat ♥

4 răspunsuri:
| Iubibilăă a răspuns:

Intrebari si provocari?
Pai ai putea spune: te provoc sa spui pe cine iubesti in secret, te provoc sa-i spui lui... ca il iubesti.
Bafta, pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intrebari le poti folosi pe cele mai cunoscute de oameni.Anume ce muzica,cine este fanul trupei xwinking sau intrebari legate de personalitate,hobby-uri sau cum a zis si ReginaZambetului de "iubire" dar nu toti sunt dispusi sa raspunda...
Provocari ar fi de postat pe diferite retele de socializare poate un link (care il alegi tu),poate niste imagini (tot la fel cu ce alegi tu),poate niste statusuri (ex:amuzante, deochiate, inspaimantatoare, haotice, etc)
Mult noroc happy

| onutz9 a răspuns:

Eu una cred ca ar trebui sa le ceri celor care vizioneaza vlogul tau nu noua.