| LostInHell55 a întrebat:

Buna!
Eu si cu my bff ♥ vrem sa facem un vlog pe facebook. Va fi doar cu iprovocari si intrebari. Sambata vrem sa punem primul nostru episod din vlog si nu avem prea multe provocari.
Da-ti-ne cat mai multe provocari si intrebari.
Dau fundita, raspunsului cu cele mai multe provocari puppy dog eyes /
Multumim anticipat.
Va pup, pa-pa :*

1 răspuns:
| lolz1 a răspuns:

1. Luați un tricou alb și desenați/l cu acuarele.
2. Mergeți la un vecin și întrebați/l dacă puteți să/i folosiți baia că a voastră e stricată.
3. Ice & salt challenge ( sare și gheață )
4. Cu ochii închiși, machiați/vă una pe cealaltă.
5. Așezați/vă pe bancă într/un parc lângă o persoană, puneți telefonul la ureche și ziceți așa : L-am/ Am găsit/o. Are tricoul ( culoarea tricoului ) și eventual dacă are ochelari de soare sau ceva, precizați.
6. Faceți un cover de la o melodie.
7. Plecați în bluză de pijama la magazin.
8. Urcați/vă într/un copac.
9. Spuneți/vă notele de pe anul acesta.
10. În timpul vlogului sunați/vă cea mai bună prietenă comună.
11. Lăsați linkul de la facebook/urile voastre în descriere.
12. Spuneți numele părinților voștrii.

Fundă?