| Amy a întrebat:

daca am blocat un utilizator(sa nu mai primesc mesaje de la el) ce se intampla? El imi poate trimite sau ii apare faptul ca l-am blocat? Sau imi poate trimite dar mie nu imi apare mesajul? Cum il pot debloca? Va multumesc!

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu te va mai deranja, nu mai primești niciun mesaj de la acel utilizator.
Cât privește deblocarea trebuie să ceri ajutor adminului site-ului, Stela (StelaTPUro) dar gândește-te bine dacă merită sau nu o a doua șansă de la tine!
Pa, pa.