| anonim_4396 a întrebat:

1. Dacă am blocat pe cineva de la mesaje cu "blochează utilizatorul", mai am opțiunea de a-l debloca? Ce trebuie să fac?
2. Dacă i-am trimis mesaj în timp ce o blocasem pe persoana respectivă, îmi mai poate răspunde? Eu mai pot vedea mesajul?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

1. Nu există un buton de deblocare. Îl poţi debloca doar trimiţând un mesaj la Contact.
2. Nu, nu poate să-ţi răspundă. Eventual, doar de pe un alt cont.

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
O persoană nu are voie mai mult de un singur cont pe site!
Urmezi pașii, http://www.tpu.ro/contact
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Exact cum a spus NOname.
Odinioara, n-am avut o relatie prea buna cu user-ul Cereste pe site. La inceput, el era un mic huligan, pe site, dar s-a tratat intre timp laughing. Avusesem un schimb de mesaje private cam "acidulate" si cred ca el ma blocase imediat dupa ce imi trimisese un ultim mesaj. Peste vreo luna sau doua tot el m-a deblocat(facand o cerere la pagina de Contact). Astazi, vorbesc cu el aproape-n fiecare zi si ne intelegem foarte bine happy Cam bizar...dar asa e.