| alexxela03 a întrebat:

Buna daca am intrat la filologe bilingf engleza si din semestrul 2 vreau sa ma transfer la bio chimie. Din ce materii trebuie sa dau diferentele? Si media de admitere pe primul semestru sau media de admitere trebuie sa fie mai mare sau egala cu ultimul din clasa?

3 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

Dai diferenta la informatica. Bafta!

| alexxela03 explică (pentru Elvina):

Da de ce din informatica? Ce legatura are cu profilu de Bio-Chimie?

| Elvina a răspuns (pentru alexxela03):

La orice profil real se da diferenta la informatica, eu asa stiu. Mai intereseaza-te.