| anonim_4396 a întrebat:

Daca am menstruatia neregulata (adica a doua menstruatie mi a venit abia dupa 7 luni)cam cand ar trebui sa imi vina urmatoarea? Va rog sa imi spuneti tot ce credeti ca ar trebui a fac si sa nu fac atunci cand sunt la menstruatie.
Multumesc. Funda:*

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai bine întreabă un doctor.

| OchisorVisator a răspuns:

Daca e vorba de primele menstre din viata ta, atunci e posibil, din pacate sa vina oricand. in general, in primii ani (un an si jumatate-doi) se regurarizeaza treptat. daca e vorba de un ciclu normal (nu printre primele, desi cred ca e vorba de prima varianta) ar trebui sa vezi un ginecolog