| MaryKaty a întrebat:

daca ati sti ca iubitul prietenei voastre o inseala, ce ati face >i-ati spune sau nu? big grin

Răspuns Câştigător
| AntiACTA a răspuns:

Pai da. Ar trebui sa afle. Dar depinde de fata. Eu am patit asa si s-a suparat pe mine ca i-am spus. Dar chiar nu stiu de ce. Parca eu as fi fost de vina oh go on In fine. Este dreptul ei sa stie. Succes! :*

4 răspunsuri:
| lilbb a răspuns:

Bineînţeles că i-aş spune. Dacă aş ascunde o chestie ca asta faţă de o prietenă de-a mea aş fi cea mai de căcat persoana, sincer!

| Sharlyzz a răspuns:

Da.Daca iti este chiar o prietena buna si consideri ca este bine sa ii spui, atunci da. E mult mai bine sa stie, decat sa afle mai tarziu ca tu stiai. Orcum, nu stiu daca m-ai inteles, pana la urma spune-i...winking

| mihaicataraga a răspuns:

Depinde cu cine daca o inseala cu tine nu dar daca nu cu tine da

| MaryKaty explică (pentru mihaicataraga):

Normal ca nu o inseala cu mine :p....nu i-as putea face una ca asta prietenei mele...