| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU am si eu o intrebare:daca dau chuiva ignor stiu ca pentru persoana respectiva apar mereu offline dar daca ma cauta pe invisible cum apar persoanei respective?
online ofline?
Sper ca ati inteles intrebarea astept raspusurile voastre. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
Am inteles ce vrei sa zici. Daca iti scaneaza id-ul pe un site de invizibilitate, o sa vada ca esti online pentru ca un site de acela nu are nicio legatura cu id-ul tau.De ex poti sa scanezi un id care nu il ai in lista ta si poti afla daca este invizibil/online/offline.
Pa, pa!

15 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! :*
Daca te scaneaza de pe un site de ala yahooscan sau yahoodetector site-ul ii va prezenta situatia ta reala.Adica te poate vedea...
Bafta! :* >big grin

| Alexăndruţaa a răspuns:

Vei aparea onlinebatting eyelashes
Daca tu in acel moment chiar esti pe mess.
Daca nu vei fi logat in messenger, vei aparea ca fiind offlinewinking

| Jony123 a răspuns:

Daca te cauta pe un browser pe invizibil vei aparea online daca esti online, invizibil daca esti pe invizibil si offline daca esti offline, lui ii apare doar in lista ca esti offline si nu vei primi nicun mesaj de la el chiar daca el iti dau buzzuri si mesaje si nici tu nu vei putea sa ii dai lui cat timp e la ignor...

| IoanaTempah a răspuns:

Persoanei respective ii vei aparea online dar daca te cauta pe invisible happy. Sper ca te-am ajutat bye byehappy

| IndescribableChild a răspuns:

Online.
Site-urile de detect invisible nu mint nicidata.
Sorry.

| MrCernea a răspuns:

Online!

| lOllipOp a răspuns:

Buna:*
daca esti online o sa apari online chair daca la el in lista ii apari offwinking
daca esti off o sa apari off
de asemenea daca stai p invizibil o sa apari invisiblebig grin

pa, pa:*

| userr a răspuns:

Daca ii dai ignore, nu apari ofline, ci el nu mai poate trimite mesaje catre tine! si daca te cauta pe invisible dap ii arata ca esti on(bineinteles daca esti online)

| emil a răspuns:

Da

| FriendsShow a răspuns:

Daca caute de ex pe pulso.ro(site unde poate vedea daca esti online, offline sau invisible)tot daca tu i-ai dat ignore si ii apari offline ea te vede pe acel site ca esti online...chiar daca i-ai dat ignore...ai inteles(funda?)big grinbig grin?

| perfusion a răspuns:

Adică dacă te caută pe un site d'ala nu? Pai o sa ii apară cum ești tu.pentru ca ii dai ban pe id nu si pe ip. Dar nu o sa îți poată sa mesaj.

| hope2destiny a răspuns:

Daca esti online, apari online... daca esti offline, apari offline... daca esti invisible, apari invisible big grin

| tyger a răspuns:

Poti face un test aici: www.ystatus.ro - te convingi singur/a

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dac persoana respectiva te cauta pe invisible ii vei aparea online!happy

Sper ca te-am ajutat!happy Bye bye

| nicoleta_7562 a răspuns:

Online